Redovisningspersonal

Andreas Larsson
Verkställande Direktör

andreas@ainvestconsulting.se
0702-920838

Denana Trnovac
Redovisningskonsult

denana@ainvestconsulting.se
0735-431014

Sandra Johansson
Redovisningskonsult

Sandra@ainvestconsulting.se

Emma Oreby
Auktoriserad redovisningskonsult

Emma.oreby@ainvestconsulting.se
0704-960566

Amanda Brandt
Redovisningskonsult

Amanda@ainvestconsulting.se

Julia Brorsson
Redovisningskonsult

Julia@ainvestconsulting.se

Maria Bergkvist
Föräldraledig

Simon Rosenqvist
Redovisningsassisten

Simon@ainvestconsulting.se

John Solic
Kontorsassistent

John@ainvestconsulting.se

Fastighetspersonal

Andreas Larsson
Verkställande Direktör

Andreas@ainvestconsulting.se
0702-920838

 Abo Semaoi
Fastighetschef

Abo@ainvestconsulting.se
0708-915586

Sander Gaspar
Fastighetstekniker

Sander@ainvestconsulting.se
0768-933423

Rune Nilsson
Fastighetstekniker

Kristoffer Henriksson
Fastighetstekniker

Kristoffer@ainvestconsulting.se
0736-339812

A Invest & Consulting

A Invest & Consulting AB är en komplett konsultbyrå inom redovisning, administration och fastighetsförvaltning.

Med bred kunskap och gedigen erfarenhet hjälper vi våra kunder att optimera sina affärsprocesser och förbättra företagsledningens rapportering samt interna kontroll.

I de arbete vi utför arbetar vi efter våra värderingar kvalitet, engagemang och affärsmässighet.

Läs mer

Effektiva lösningar

med ett affärsmässigt synsätt